Etiketler

Sarı Lacivertliler 2013-2014 Acıbadem Voleybol Ligi için sezon hazırlıklarına bugün başladılar. Dereağzı Lefter Küçükandonyadis tesislerinde toplanan Fenerbahçe Grundig sezonun ilk antrenmanını atletizm pistinde yapılan düz koşu ile gerçekleştirdi. Ardından kısa bir halter çalışması yapan oyuncular akşam 17:00 antrenmanıyla salonda topla çalışacak. Antrenör Daniel Castellani yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana milli takımlarda bulunan Serkan Kılıç, Kemal Kayhan, Emin Gök, Luis Felipe Fonteles ve Metin Toy dışındaki tüm oyuncular katıldı.

Fenerbahçe Grundig Transfer Dosyası:

Arjantinli antrenör Daniel Castellani yönetiminde yeni sezona girecek olan Fenerbahçe Grundig’in yeni transferleri Emin Gök ve Felipe Luiz Fonteles ilk kez taraftarların önüne çıkacak. Geçtiğimiz sezon kadro dışı bırakılan Arslan Ekşi’de bu sezon takımın kaptanı olarak kadroda yer alacak.

Geçen sezon kadrosunda bulunan 30 yaşındaki orta oyuncu Novica Bjelica, 35 yaşındaki İtalyan smaçör Matej Cernic, 32 yaşındaki smaçör Soner Mezgitçi, 33 yaşındaki orta oyuncu Ahmet Toçoğlu, 38 yaşındaki orta oyuncu Hakan Fertelli ve 35 yaşındaki Belçikalı pasör Frank Depestele ile yollar ayrılmıştı.

Takımı geçen sezon ortasından itibaren çalıştırmaya başlayan İtalyan Antrenör Fabio Soli‘nin bu sezon Daniel Castellani’nin yardımcılığını yapacak olması ise bir başka gelişme.

VoleybolExtra

Reklamlar