Etiketler

Halkbank Bayan Voleybol Takımı Acıbadem Bayanlar Voleybol Liginde geçirecekleri ilk sezonun hazırlıklarını Ankara’da sürdürüyor.

Sabahları ağırlık merkezinde, öğleden sonra da salonda çalışan başkent ekibinde antrenmanlar oldukça ağır geçiyor.

Takımın yeni transferlerinden Neşve Büyükbayram yorucu, ancak verimli bir çalışma dönemine girdiklerini söyledi.

Halkbank’ın kariyerinde İstanbul dışında forma giydiği ilk takım olduğunun altını çizen genç oyuncu, tranfer sürecini “Takımın yapısını biliyordum, genç ve yetenekli bir gruptu. Bir çoğunu İkinci Lig maçlarından tanıyordum. Burada gerçekten bir sistem vardı. Bana sunulan imkanlarla bu kaliteli yapı birleşince doğan sinerjiden etkilendim. Halkbank ailesine katıldım” sözleriyle anlattı.

Genç oldukları için çok çalışmaları gerektiğinin bilincinde olduklarını ifade eden Neşve Büyükbayram, “Zaten çok çalışıyoruz. Gençliğimiz, bu dönemde bizim için büyük bir avantaj oluşturuyor. Benimle birlikte tranfer olan arkadaşlarım Milli Takımlarda ve ligde edindiğimiz deneyimleri takımımıza aktarıp başarılı olmak için çalışacağız” diye konuştu.

Ligin çok sert geçeceğine inandığını ifade eden Neşve sözlerini şöyle tamamladı:

“Tüm takımlar iyi kadrolar oluşturdu. Takımımızın dinamik yapısına bizim katıklarılımız eklenince ortaya enerjisi yüksek bir takım çıkacak. Lig başlayınca neler yapabileceğimizi herkes görecek. Her sayı için savaşacağız. Taraftarımızın da desteğiyle bu yıl çok can yakacağız. Bize burada forma giyme olanağı sağlayan Halkbank Yönetimine teşekkür ederim.”

Reklamlar