Etiketler

Ankaragücü Bayan Voleybol Takımı sezonu açtı.

Tandoğan Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla Ankaragücü Bayan Voleybol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına yeni kadrosuyla başladı. Kulübün Amatör Branşlardan Sorumlu As Başkanı Hakan Bilgin, “Şimdi eskisinden daha güçlüyüz. Hedefimiz şampiyonluk.” dedi.

Sezon açılışını yapan sarı lacivertliler, 2013-2014 sezonunun ilk antrenmanını yaptı. Kulüp Başkan Vekili Metin Akyüz, Başkan Yardımcısı Ercan Soydaş, As Başkanlar İsmail Atasoy ve Hakan Bilgin ile Genel Sayman Önder Akdoğan da açılışta hazır bulundu.

HEDEF ŞAMPİYONLUK VE BİRİNCİ LİG

Kulübün As Başkanı Hakan Bilgin, sezon açılışında yaptığı konuşmada; 2013-2014 yılı voleybol sezonunda başarılı bir yıl hedeflediklerini belirterek, “Hedefimiz şampiyonluk ve birinci lig” dedi.  Bilgin “Belirlediğimiz hedef doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz. Bu süreçte, hocalarımıza ve oyuncularımıza güveniyoruz. Gayet uyumlu bir şekilde birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz.” diye konuştu.Gençlerden kurulu yeni bir takım oluşturduklarını ifade eden Bilgin şöyle devam etti: “Yönetim olarak yeni oluşturduğumuz bu takımın; teknik ekibin ve oyuncularımızın her zaman yanında ve destekçisiyiz. Yaklaşık on yeni oyuncu ile gücümüze güç kattık. Bu yeni ekibin Ankaragücü’müzü en iyi şekilde temsil edeceğine ve en iyi yerlere taşıyacaklarına inancımız tamdır. Ankaragücü’müzün yeni imajında voleybolumuzu zirveye taşımak için ne gerekiyorsa bu doğrultuda yoğun bir şekilde çaba gösteriyoruz. Ankaragücü’nü voleybolda bulunduğu yerden mutlaka hak ettiği yere taşıyacağız. Geçen sezon 2. Lig Bayan B Grubunu 8. Sırada tamamlayan takımımızı bu sezon şampiyon yaparak, birinci lige çıkaracağız. Taraftarımıza ve camiamıza takımımızı şampiyon yaparak büyük sevinçler yaşatmayı hedefliyoruz. Bunun için çok çalışacağız. Çok büyük zorlukları aşarak geldiğimiz bu süreçte yolumuza disiplinli bir şekilde devam edeceğiz. Şimdi eskisinden daha güçlüyüz..”

DENEYİMLİ VE DİNAMİK BİR EKİP ÇALIŞTIRIYOR

Ankaragücü Bayan Voleybol Takımı, deneyimli ve alanında uzman hocalardan oluşan bir ekip tarafından 2013-2014 sezonuna hazırlanıyor. Teknik kadro şu isimlerden oluşuyor: Barbaros Çelenk (Antrenör), Alper Gencer (Yrd. Antrenör), Uğur Dilek (Altyapı Antrenörü) Arzu Ulusan (Fizyoterapist).

Reklamlar