Etiketler

Tokat Belediye Plevnespor Kulübü Başkanı Adnan Çiçek, Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi’nde ilk sekize kalmak istediklerini söyledi.

Tokat Belediye Başkanı ve Plevnespor Kulübü Başkanı Çiçek, makamında düzenlediği basın toplantısında, kulübün voleybol, atletizm, tekvando, okçuluk ve masa tenisi branşlarında faaliyet gösterdiğini söyledi.

Yönetim kurulu toplantısında bütün branşları çok ayrıntılı bir şekilde değerlendirdiklerini belirten Çiçek, 2014 yılında Geleneksel Topçam Şenlikleri kapsamında voleybol haricindeki diğer branşlarda etkinlikler düzenleyeceklerini dile getirdi.

Transfer çalışmalarına değinen Çiçek, “Voleybol takımımıza ilk 6’da oynayabilecek düzeyde 3 sporcu almak için transfer çalışmaları yapılmakta. İkisi yabancı, biri de yerli olmak üzere 3 transferle çalışmaları bitirmiş olacağız. Bu yıl hem ligde hem de Türkiye Kupası’nda olmak istiyoruz. Tokat’ın voleyboldaki önemini dikkate aldığımızda, Tokat’ın voleybolun içerisinde mutlaka olması gerekiyor. Türkiye’de voleybol denildiği zaman İstanbul ve Ankara’nın dışında mutlaka Tokat akla gelmektedir. Tokat, gerek sporcu gerekse antrenör ve hakem anlamında uzun yıllar voleybola hizmet etmiş bir şehir” diye konuştu.

Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi’nde 12 takımın mücadele edeceğini belirten Çiçek, “Bu sezona biraz daha iddialı girmek istiyoruz. İlk sekize kalmak istiyoruz. Beklentimiz, yeni sezonda Hüseyin Akbaş Spor Salonu’nun geçmiş yılları aratmayacak şekilde dolması. Biz voleybolseverlerden salonu doldurmalarını ve takımlarına sahip çıkmalarını bekliyoruz” dedi.

Reklamlar