Etiketler

Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi ekiplerinden Çanakkale Belediyespor’un basın sözcüsü Güngör Yıldız, “Bayan voleybol takımımızın yeni oyuncuları Sırp Nesovic ve Vesovic’in, diğer arkadaşlarının da desteğiyle bu sezon parmak ısırtan bir performans sergileyeceğini umuyoruz” dedi.
Yıldız, Düzce’nin Kaynaşlı ilçesindeki Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Tesisleri’nde gerçekleştirdikleri kampın sona erdiğini söyledi.
Yeni transferler Sırp Ivana Nesovic ve Jovana Vesovic’in bu süreçte gösterdikleri performanstan memnun olduklarını belirten Yıldız, şöyle konuştu:
“Bu sezon her iki oyuncudan büyük beklentilerimiz var. Oyuncuların önceki yıllarda çeşitli ülkelerin takımlarında gösterdikleri performaslar üst düzeyde. Bayan voleybol takımımızın yeni oyuncuları Sırp Nesovic ve Vesovic’in, diğer arkadaşlarının da desteğiyle bu sezon parmak ısırtan bir performans  sergileyeceğini umuyoruz. Bu oyuncuların kısa sürede uyum sağlaması, takımın performasını da olumlu yönde etkileyecek.”
Nesovic ve Vesovic ise Çanakkale’ye gelmekten dolayı mutlu olduklarını  belirtti.
jovana_vesovic
Kenti çok beğendiklerini dile getiren oyuncular, takımda arkadaşlık havasının iyi olduğunu ve Çanakkale Belediyespor’un başarılı olacağına inandıklarını ifade etti.
Reklamlar