Etiketler

Halkbank Bayan Voleybol Takımı yeni sezon hazırlıklarını Ankara’da sürdürüyor. Halkbanklı bayanlar, sabah ağırlık idmanı yaparken, öğleden sonar salonda taktik çalışıyor.

Antrenör Dr. Cengiz Akarçeşme, teknik heyet olarak gidişattan memnun olduklarını belirterek, önümüzdeki günlerde antrenman dozunu artıracaklarını ifade etti.

Takımın yeni transferlerinden Aslı Köprülü de yeni sezon için düşüncelerini açıklarken, genç ve dinamik bir kadro olduklarını anımsatarak, “Ligin sürpriz takımı olacağımızı düşünüyorum” dedi.

Antrenmanların uzun, zorlu ama bir o kadar da keyifli geçtiğini ifade eden deneyimli oyuncu, “Lige hazırlanmak için önümüzde yaklaşık iki ay var. Bu süre içinde gerek fiziksel gerek zihinsel olarak lige hazır olacağımızı düşünüyorum. Lig başlayınca herkes görecek ki, tüm rakiplerimizle başa baş mücadele edeceğiz, buna inanıyoruz” diye konuştu.

Kulübün yaklaşımının takımı daha da motive ettiğini açıklayan tecrübeli köşe oyuncusu, “İlgilerinden çok memnunuz. Bizi yalnız bırakmıyor, desteklerini esirgemiyorlar. Bu durum da motivasyonumuzu artırıyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Reklamlar