Halkbank Bayan Voleybol Takımın yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Hırslı ve neşeli geçen antrenmanlarda oyuncuların azimleri dikkati çekiyor.

Önümüzdeki sezonla ilgili düşüncelerini açıklayan 1996 doğumlu pasör çaprazı Merve Aktaş, geçen yıldan kalan çok çalışma alışkanlıklarını bu yıl da sürdürdüklerini söyledi.

Genç oyuncu şöyle devam etti:

“Sezon başı olması nedeniyle biraz zorlansak da bizim anlayışımız bu; terimizin son damlasına kadar çalışmak. Genç bir takım olduğumuz için çok emek sarfetmeliyiz. Teknik ekibimizin özverili gayretine biz de oyuncular olarak katkı yapıyoruz. Bunların meyvelerini ligdeki zorlu mücadele sırasında göreceğiz.”

Birinci Lig’de yarışmanın zorluklarını, takımların güçleri de dikkate alındığında daha iyi anladıklarını belirten Merve Aktaş, “Sezonu şampiyonluklara kapatmış bir erkek takımımız var. Bize düşen, takviye edilmiş kadromuzla Erkek Takımı ile birlikte Halkbank adını mümkün olan en üst yerde tutmak. Bunun için elimizden gelen herşeyi yapacağız” diye konuştu.

Merve Aktaş, Ankara ve İzmir’de başlayan U23 Dünya Şampiyonasında mücadele edecek Genç Erkek Milli Takımımıza başarılar dileyerek sözlerini tamamladı.

Reklamlar