Halkbank Kadın Voleybol takımında sezon başı idmanları tüm hızıyla devam ediyor. Halkbank’ın bayanları salondan sonra kuma çıkarak dayanıklılık, hareketlilik ve denge antrenmanı yaptı.

Antrenör Dr. Cengiz Akarçeşme kumda çalışmanın yorucu olsa da sezon öncesinde sporcuların güçlenmesini sağladığını, sezona sağlam girmelerine yardımcı, sakatlanmamaları önleyici olduğunu söyledi.

Öte yandan, takımın orta oyuncularından Melik Toprak, yeni sezon hazırlıklarının kendileri için mükemmel geçtiğini söyledi.

Çalışmalarda yorulduklarını ama güçlenip geliştiklerini ifade eden Melike Toprak, “Hepimiz hemfikiriz ki, biz güçlü bir takım olacağız, bunu biliyoruz; daha da önemlisi inanıyorum. Takım kimyamız uyumlu. Yönetimin desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz. Antrenörlerimizin söylediklerini sahaya yansıtırsak, kalıcı başarılara imza atacağımızı düşünüyorum” dedi.

Ligde Şampiyonlar Liginde mücadele edecek çok güçlü takımlar bulunduğunun bilincinde olduklarını, diğer takımların da iyi kadrolar oluşturduklarına dikkati çeken yetenekli oyuncu, “Biz de şampiyonluk yaşamış takımların ardındaki yerlere talibiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Reklamlar