Etiketler

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı, 2013-2014 sezonu hazırlıklarına yaptığı antrenmanlar ile devam ediyor. Fenerbahçe Spor Kulübü Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde bir araya gelen Sarı Melekler, yaklaşık 2 saat süren bir antrenman yaptı.

Sarı-Lacivertli ekip antrenmanda halter ve kondisyon ağırlıklı bir program uyguladı. Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı’nın orta oyuncularından İpek Soroğlu ile pasör Nilay Özdemir yeni sezonda mücadele edecekleri her kulvarda iddalı olduklarını söyledi.

İpek Soroğlu; “Uzun bir aranın ardından antrenmanlara daha yeni başladığımızı söyleyebiliriz, hafta ya çalışmalarımız, antrenman programımız daha da yoğunlaşarak devam edecek. Hedeflerimiz çok büyük, zaten yaptığımız yerli ve yabancı transferler ile bunu gösterdik, bu sezon inşallah yarıştığımız bütün kulvarlarda kupayı almak istiyoruz.” dedi.

Nilay Özdemir ise; “Sezon açıldığı için çok mutluyuz, uzun süren bir tatil döneminin sonunda yaz antrenmalarıyla başladık. Atletizm olsun, halter olsun programımız şu an için birazcık yoğun. Hedefimiz 3 kulvarda da şampiyon olmak, bunun için elimizden gelen herşeyi yapıp başından itibaren disiplinli bir şekilde çalışmaya başladık, umarım yeni sezonda herşey güzel olacak.” ifadelerini kullandı.

Reklamlar