Etiketler

Acıbadem Bayanlar Ligi’nin çiçeği burnunda ekibi Halkbank’ta yeni sezon hazırlıkları devam ederken Halkbank Bayan Takımı’nın başarılı liberosu Ceren Cihan, sezon başı hazırlıklarının çok iyi gittiğini söyledi. Yeni transferlerle kaynaştıklarını ifade eden Ceren Cihan:

“Burada en büyük teşekkürü teknik heyetimize etmek gerekiyor. Gerçekten, her detayla uğraşıyor, bizim güçlü olmamız için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Biz de onların bu gayretlerine idmanlarda en iyi performansı göstererek yanıt vermek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Genç bir ekip olmanın avantaj ve dezavantajlarını bildiklerini belirten genç libero gençliğin verdiği dinamizmi sahaya yansıtarak başarılı olacaklarına inandıklarını belirtti. Cihan, “Dezavantajımız gençlikten aynaklanan deneyimsizlik olacak. Ama yaptığımız her antrenman, oynadığımız her karşılaşma bizi daha da olgunlaştıracaktır. Zaman içinde ne kadar değişip geliştiğimizi herkes görecektir” dedi.

Lig başladığında Ankaralı voleybolseverlerin takımı destekleyeceğine inandıklarına dile getiren Ceren Cihan, voleybolun seyirciyle güzel olduğunu söyledi ve Halkbank camiasına kendilerine verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

Reklamlar