Geçtiğimiz sezon büyük bir başarıya imza atarak adını Acıbadem Voleybol Erkekler Ligine yazdıran İnegöl Belediyespor’a, Özel İnegöl Medi-ce Hastanesi sağlık sponsoru oldu.

Özel İnegöl Medi-Ce Hastanesi’nde düzenlenen imza töreninde konuşan Hastane Genel Müdürü Mehmet Güncan, “İnegöl Belediyespor’a sağlık sponsoru olduk. Çok büyük bir başarıya imza atarak, Voleybol 1.Liginde mücadele edecekler. Bizde Medi-ce Hastanesi olarak, böyle güzide bir kulübümüze, bu önemli spor başarısını yakalamış belediyespor’umuza destek olarak sağlık sponsoru olduk” dedi.

“Medi-ce Hastanesi 13 uzman hekimiyle beraber bundan böyle İnegöl halkının yanında olduğu gibi İnegöl Belediyespor’unda yanındadır” diyen Güncan, “Sporcularımızın sağlık kontrollerini yapacağız. Maçlarında da 1 ekiple sağlıkla ilgili desteği vereceğiz. Ayrıca sporcu yaralanmalarında bildiğiniz gibi ortopedide 4 hekimimiz görev yapmakta. Meci-ce ortopedi merkezi gibi çalışmaktadır. Ortopedi hekimlerimiz sporcu yaralanmaları konusunda da uzmandır. Bu konuda da kendilerine destek vereceğiz. Ben tekrar İnegöl Belediyespor Başkanına ve mensuplarına teşekkür ediyorum. İnşallah daha büyük başarılarla şampiyonluklar bekliyoruz.”dedi.

Sağlık sponsorluğu konusunda Medi-ce Hastanesi ile 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını ifade eden İnegöl Belediyespor Kulüp Başkanı Adem Tayyar ise, “Şuanda 1 yıllık sözleşme imzaladık ama önümüzdeki yılla alakalı da tekrar sezon sonu itibariyle sağlık sponsorluğu konusunda anlaşabiliriz.”ifadelerini kullandı.

Sağlıkla alakalı ciddi bir destek ihtiyaçlarının olduğuna değinen Tayyar, şöyle konuştu: “Gerçekten gitgide kurumsallaşan, büyüyen İnegöl Belediyespor’a sağlık sponsoru oldukları için Özel Medi-ce Hastanesine bu katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Sezon başında sporcularımızın sağlık taramaları yapılacak. İnşallah sezon içersinde de herhangi bir sakatlık yaşamayız” dedi.

Yapılan açıklamalarında ardından sağlık sponsorluğu sözleşmesi karşılıklı olarak imzalandı.

Reklamlar