Etiketler

Halkbank Bayan Voleybol Takımının genç orta oyuncusu Ceyda Durukan huzur içinde çalıştıklarını söyledi. Antrenmnalarda kaliteli ve verimli zaman geçirdiklerini dile getiren genç oyuncu, “Evet, antrenmanlar ağır geçiyor; ama bu tempoya alışkın bir takımız. Ayrıca, döktüğümüz terlerin meyvelerini ileride alacağımızı da bildiğimizden çok hırslı çalışıyoruz.

1994 doğumlu bir oyuncu olarak ben, her geçen gün yeni şeyler öğreniyor ve gelişiyorum. Diğer arkadaşlarım için de aynı durum geçerli. Hedefimiz dengeli, oturmuş bir takım olmak için emek veriyor ve bu yolda hızla ilerliyoruz” diye konuştu.

Takım içindeki arkadaşlık ortamı, antrenörlerin adaleti, kulübün desteği ile sadece antrenmanlara odaklandıklarını ifade eden Ceyda Durukan, huzurlu bir şekilde sezona hazırlandıklarını söyleyerek sözlerini tamamladı.

İkinci kez sağlık kontromü

Öte yandan, Halkbank Bayan Voleybol Takımında sağlık taramaları devam ediyor. Kulak, burun, boğaz, göz, diş ve kan testleri için Medicana Hastanesine gelen bayan takımının ayrıca EKO ve EKG’leri çekildi.

Halkbanklı bayanlarda herhangi bir sağlık sorununa rastlanmadı.

Ceyda Durukan 2

Reklamlar