Etiketler

2013-2014 Voleybol, Basketbol ve Yüzme Takımlarının sezon açılışı Yeşilyurt kulübü havuz başında görkemli bir kokteyl ile yapıldı. Açılışa Bakırköy Belediye Başkanı, kulüp üyeleri, antrenör ve sporcuları ile basın mensupları katıldı. Kulüp Başkanı Levent Gökçe açılış konuşmasında sporcuların başarısından duyduğu gurur ile onları tebrik ederken, desteklerinden dolayı Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen’e teşekkür etti. Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen ise konuşmasında tüm sporcu ve yöneticileri başarı ve çabalarından dolayı kutladı.

Kulüp Başkanı Levent Gökçe tarafından desteklerinden dolayı Bakırköy Belediye Başkanına, Fergan Genç’e ve başarılarından dolayı Eyof Şampiyonu Beste Samancı’ya, Yüzme Baş Antrenörü Batu Tulga’ya, geçmiş sezon voleybol antrenörümüz Berat Özveren’e teşekkür plaketi verildi.

Voleybol, Basketbol, Yüzme takımlarının tanıtılmasının ardından açılış pastası Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, Kulüp Başkanı Levent Gökçe, Voleybol Takım Kaptanı Tuğçe Hocaoğlu, Basketbol Takım Kaptanı Kaan Atıkır ve Şampiyon yüzücü Beste Samancı ile birlikte kesildi.

https://i0.wp.com/yesilyurtsporkulubu.org.tr/FileUpload/bs133678/File/hpim0478.jpg

Reklamlar