Geçtiğimiz yıl gösterdiği başarı ile 3.ligden 2.lige çıkma başarışı gösteren Seramiksanspor’un rakipleri yapılan kura çekimi belli oldu.

Manisa Anemon Hotels, Salihli Belediye, İzmir Işıkkent, İzmir Yaşam Pınarım Karşıyaka, İzmir Rota Koleji, Karşıyaka, Arkas, Balıkesir Belediye, Bursa Nilüfer Belediye ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi ile A grubunda mücadele edecek olan Seramiksanspor bayan voleybol takımı antrenörü İsmail Yengil, grubun değerlendirmesini yaptı.

“2.ligde her zaman A grubunun B grubuna göre zorlu geçtiğini ve zor rakiplerin birbirleri ile mücadele ettiğini” belirten Seramiksanspor Bayan Voleybol Antrenörü İsmail Yengil, “ilk dört maç bizim için çok önemli” dedi.

Seramiksanspor Bayan Voleybol Takımı Antrenörü İsmail Yengil, “İlk maçımız çok önemli. İlk maçımızı Rota Koleji ile yapacağız. Rakibimiz çok önemli transferler yaptı. Biz bu maçın önemini biliyoruz ve ona göre hazırlanıyoruz. A grubu her zaman B grubuna göre daha zorlu ve denk takımların bulunduğu grup olmuştur. Bu yüzden ilk dört maçımız çok önemli. Çünkü ilk dört maçımızı grupta iddialı takımlar ile oynuyoruz. Bu maçlardan alacağımız skorlar çok önemli” dedi.

Ayrıca Takım olarak hazırlıklarını sürdürdüklerini belirten Yengil, “Şu anda takım olarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Transferi kapattık. Bu oyuncular ile en azından ilk yarıyı kapattık. Hedefimiz play off ve ardından bir üst lige çıkmak” dedi.

Reklamlar