2004 Yılında kurulan ES Voleybol Spor Kulübü, Maltepe Cevizli’de kendi spor tesislerinin temelini atarken artık geleceğe daha güvenle bakıyor.

2004 yılında amatör bir voleybol alt yapı kulübü olarak faaliyete geçen ES Voleybol’un daha sağlam temeller üzerine oturmasını ve kalıcı bir yapıya kavuşmasını sağlamak üzere inşa edilen Maltepe – Cevizli Spor Tesisleri’nin temel atma töreni 3 Eylül Salı günü saat 10.00’da gerçekleşecek.

Törene Maltepe Kaymakamı, Maltepe Belediye Başkanı, Milli Eğitim İlçe Müdürü, Gençlik Spor İlçe Müdürü, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile tüm spor kulüpleri, voleybola emek vermek antrenör ve yöneticiler ile sporcular ve velileri davet edildi.

ES Voleybol Spor Tesisini bir proje olarak ilk günden beri destekleyen Maltepe Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu yetkililerin katılımı beklenen törende, ES Voleybol sporcuları ve velileri de hazır bulunacaklar.

ES Voleybol hakkında :
ES Voleybol 2004 yılından bu yana, farklı organizasyon ve finans modeli ile amatör branşlarda faaliyet gösteren kulüplere örnek oluşturmak ve tamamen alt yapı çalışmalarına ve alt yapı antrenörlerine yönelik, yaygın spor yapma ve yaptırma olanağı sağlamaktadır. 2004 yılından bu yana Milli Takımlara kazandırdığı sporcular, yetiştirdiği antrenörler ve spor yöneticileri ile başarılarını kanıtlayan ES Voleybol, halen bünyesinde 400’e yakın sporcu ile çalışan 20 kişilik bir kadro bulundurmaktadır.

Model

Model

Model

Reklamlar