Etiketler

Bayanlar Voleybol 3’üncü Ligi A Grubu’nda mücadele edecek olan Bursaspor Voleybol Takımı, günde çift antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Haftanın altı günü antrenör Özlem Özkan nezaretinde gerçekleştirilen antrenmanlar sabah kros çalışmasıyla başlarken, akşam da salonda top çalışmasıyla son buluyor. Yoğun tempoda geçen antrenmanlarda oyuncuların istekli ve bir hayli hırslı oldukları gözlendi.

Yeşil Beyazlı takıma Bölgesel Lig’den 3’üncü Lig’e yükselme sevincini yaşayan antrenör Özlem Özkan, yaptığı açıklamada, bu sezona iddialı bir şekilde girmek için takviyeler yaptıklarını belirtirken, “Daha güçlü bir kadro kurabilmek için tecrübeli oyuncuların deneyimlerine ihtiyacımız var. Bu yüzden de ligi tanıyan ve geçtiğimiz sezonlarda takımımıza hizmet etmiş birkaç oyuncu ile de temas halindeyiz. Eğer onları da kadromuza katarsak, gücümüze güç katmış olacağız” diye konuştu.

Takımın kaptanlarından Nevriye Paşaoğlu ve Buse Özden de yaptıkları açıklamada, bu sezon öncelikli olarak hedeflerinin play off olduğunu belirtirken, buradan da 2’nci Lig’e çıkmak istediklerini söyledi. Paşaoğlu, uzun bir süredir Bursa dışında oynadığını ve yeniden geri döndüğü için mutlu olduğunu belirtirken, “Bursaspor’un başarısı için her şeyi yapacağız” derken, Özden ise, “Takımda üçüncü sezonuma giriyorum. İlk kez bu kadar iddialı hazırlanıyoruz” dedi. Takım kaptanları taraftara da çağrıda bulunarak, “Desteklerinizi eksik etmeyin” mesajı verdi.

Reklamlar