Etiketler

A Milli Bayan Voleybol Takımımızın başarılı pasörü Naz Aydemir, Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası öncesinde idiali konuştu.

Annesinin voleybol karşılaşmalarını izlerken 9 yaşında voleybolcu olmaya karar veren Naz Aydemirl; ” Eksiklerimizi gördük. Hazır olacağız ve şampiyonluğu istiyoruz” dedi. Naz, şimdi 23 yaşında ve A Milli Takımımızın en önemli silahlarından biri.

6 Eylül’de başlayacak olan Avrupa Şampiyonası öncesi iddialı olan Ay-Yıldızlar’ın ‘beyni’ konumundaki Naz Aydemir de şampiyonada zirveyi hedeflediklerini Habertürk’e yaptığı özel açıklamalarla paylaştı.

FIVB Dünya Grand Prix’inde eksiklerini görme şansı yakaladıklarını ifade eden milli pasör; ” Eksiklerimizi gördük. Şanssız bir şekilde finallere kalamadık. Bulgaristan’da yaptığımız hazırlıklar da bizim için iyi bir sınav oldu” dedi.

’16 GÜÇLÜ TAKIM VAR’

Şampiyonada adım adım zafere yürümek istediklerini de ifade eden Naz Aydemir, öncelikle hedeflerinin gruptan çıkmak olduğunu ifade etti. Naz, ”Şampiyonada 16 güçlü takım var. Grubumuzda Hollanda, İspanya ve Almanya ile mücadele edeceğiz. Hepsi de güçlü takımlar. Önce grubu birinci bitirip çeyrek finale yükselmek istiyoruz. Sonrasında ülkemize iyi bir derece ile gelmek için canla, başla mücadele edeceğiz” dedi.

Tayyar Sümen/ Habertürk

Reklamlar