Etiketler

2013-2014 sezonu Erkekler ve Bayanlar Türkiye Kupası’nda ilk tur karşılaşmalarının programı Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından duyuruldu.

Bayanlar

TARİH

YER

SAAT

TAKIMLAR

25 Eylül 2013 Çrş

Bursa (C.Göllü)

17:00

C

Sarıyer Bld. Halkbank

19:00

C

Bakırköy Bld.Yeşilyurt Nilüfer Bld.

26 Eylül 2013 Perş

Bursa (C.Göllü)

17:00

C

Nilüfer Bld. Sarıyer Bld.

19:00

C

Halkbank Bakırköy Bld.Yeşilyurt

27 Eylül 2013 Cuma

Bursa (C.Göllü)

15:00

C

Nilüfer Bld. Halkbank

17:00

C

Sarıyer Bld. Bakırköy Bld.Yeşilyurt

27 Eylül 2013 Cuma

Ankara (Başkent)

17:00

B

İlbank Karayolları

19:00

B

Ereğli Bld. İdman Ocağı

Balıkesir (Kurtdereli)

17:00

A

Beşiktaş Karşıyaka

19:00

A

Çanakakale Bld. Salihli Bld.

28 Eylül 2013 C.Tesi

Ankara (Başkent)

14:00

B

İdman Ocağı İlbank

16:00

B

Karayolları Ereğli Bld.

Balıkesir (Kurtdereli)

14:00

A

Salihli Bld. Beşiktaş

16:00

A

Karşıyaka Çanakakale Bld.
29 Eylül 2013 Pazar Ankara (Başkent)

13:00

B

İdman Ocağı Karayolları

15:00

B

İlbank Ereğli Bld.

Balıkesir (Kurtdereli)

13:00

A

Salihli Bld. Karşıyaka

15:00

A

Beşiktaş Çanakakale Bld.

Teknik toplantı:    24 Eylül 2013 Salı 18:00 Bursa (C.Göllü)

26 Eylül 2013 Perşembe 18:00 Ankara (Başkent) ve Balıkesir (Kurtdereli)

 

Erkekler

TARİH

YER

SAAT

TAKIMLAR

10 Ekim 2013 Perş

Ankara (Başkent)

13:00

B

Ziraat Bankası Belediye Plevne

15:00

B

Konak Bld. Şahinbey Bld.

17:00

C

Torul Gençlik 4 Eylül Bld.

19:00

C

Çankaya Bld.Anka Bahçelievler Bld.

İzmir (Atatürk)

17:00

A

Fenerbahçe Grundig Düzce Bld.

19:00

A

Bursa İnegöl Bld. Yenişehir Bld.

11 Ekim 2013 Cuma

Ankara (Başkent)

13:00

B

Şahinbey Bld. Ziraat Bankası

15:00

B

Belediye Plevne Konak Bld.

17:00

C

Bahçelievler Bld. Torul Gençlik

19:00

C

4 Eylül Bld. Çankaya Bld.Anka

İzmir (Atatürk)

17:00

A

Yenişehir Bld. Fenerbahçe Grundig

19:00

A

Düzce Bld. Bursa İnegöl Bld.

12 Ekim 2013 C.Tesi

Ankara (Başkent)

12:30

B

Şahinbey Bld. Belediye Plevne

14:30

C

Bahçelievler Bld. 4 Eylül Bld.

16:30

B

Ziraat Bankası Konak Bld.

18:30

C

Torul Gençlik Çankaya Bld.Anka

İzmir (Atatürk)

13:00

A

Yenişehir Bld. Düzce Bld.

15:00

A

Fenerbahçe Grundig Bursa İnegöl Bld.

Teknik toplantı: 09 Ekim 2013 Çarşamba 18:00 Ankara (Başkent) ve İzmir (Atatürk)

Müsabakalar sonunda, grup 1.’si olan takımlar çeyrek finale yükselir.

Kadrolar:  2 libero +12 sporcu = 14 sporcu

1 libero + 13 sporcu = 14 sporcu