Etiketler

Guidetti-Bahar Toksoy çifti, Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası’ndaki Almanya-Türkiye maçında rakip oldu. Bahar ile çok az görüştüklerini belirten başarılı antrenör evlilik için ilginç bir yorum yaptı, “Türk kızıyla evlenmek istiyorsanız lotoyu kazanmalısınız” dedi.

Vakıfbank Bayan Voleybol Takımı’nın İtalyan antrenörü Giovanni Guidetti, nişanlısı Türk Voleybolcu Bahar Toksoy (25) ile bir maçta rakip oldu. Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletindeki Halle şehrinde gerçekleşen Avrupa bayanlar Voleybol Şampiyonasında oynanan Almanya-Türkiye mücadelesinde Almanya Milli Takımı Antrenörü Giovanni Guidetti ve Türk sporcu Bahar Toksoy karşı karşıya geldi. Maçı Almanya 3-0 kazandı. Şampiyona boyunca çift sadece bu maçta birbirlerini görme fırsatını buldu.

Guidetti, “Birkaç hafta birbirimizi görmezsek ölmeyiz. Biz zaten bir ömrü birlikte geçireceğiz. Kolay değil ama kader böyle istedi. Eğer Bahar kazanırsa, ev anahtarını bir sene boyunca saklayacağım. Eve nasıl gireceğini kendi düşünsün” demişti.

Çift, 20 Eylül’de Türkiye’de 300 davetli huzurunda dünya evine girecek. Guidetti, Toksoy ile ilgili olarak, “Türk kızıyla evlenmeden önce lotoyu kazanmak gerekiyor! Yüzük, nişan yüzüğü, kolyeler, bileklikler, bütün aileye hediyeler ve birçok şey almak zorunda kaldım” yorumunu yaptı.

Reklamlar