Etiketler

TVF 2. Lig ekiplerinden Seramiksan Spor; Balıkesir’in kurtuluş etkinlikleri kapsamında Balıkesir Belediyesi tarafından organize edilen özel voleybol turnuvasının son gününde Seramiksan ev sahibi Balıkesir Belediyespor’a 3-0 yenilerek turnuvada sıfır çekti ve 3 maçta hiç set alamadı.

Seramiksan Spor turnuvanın ilk gününde Arkasspor’a ve ikinci gününde Çanakkale Belediyespor’a 3-0’lık setlerde boyun eğerken, son günde de ev sahibine yine aynı skorla mağlup olmaktan kurtulamadı. Kuğular, turnuvada 3 maça çıktı ve toplam 9 set kaybederken, hiç set kazanamadı.

Play off hedefiyle kurulan Kuğular’ın hazırlık dönemindeki maç performansı kafalarda soru işaretleri oluştururken, turnuvada Yengil, Arjantin’de olan Beyza, Buket ve sakat olan Tülay’dan yararlanamadı. Öte yandan Simge’de bir maçta izinli olduğu için görev yapamadı. Balıkesir’de ki turnuvanın ilk gününde izinli Simge ve sakatlanan Tülay nedeniyle pasör mevkiinde eksik kalan Kuğuların başantrenörü İsmail Yengil voleybol sahalarında ender rastlanan bir olaya imza attı ve turnuvanın diğer bir takımı olan Balıkesir Belediyespor’un pasörüyle mücadele etti. Takımındaki diğer isimlere pasör mevkiinde şans vermeyi tercih etmeyen ve rakibin pasörüyle sahaya çıkan Seramiksan sahadan 3-0 ‘lık skorla mağlup ayrıldı. Yengil’in bu kararı tartışmalara neden oldu.

Reklamlar