Etiketler

Belarus Milli Takımı Antrenörü Hancharov: ”Berlin’e gitmek istiyoruz ama Türkiye, çok yüksek düzeyde bir lige sahip olan iyi bir voleybol ülkesi.”

Play-off’ta Türkiye ile eşleşen Belarus’un antrenörü Viktor Hancharov son dünya şampiyonu Rusya gibi çok tecrübeli ve güçlü takımların bulunduğu bir gruptan çıkarak play-off’a kaldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Takımıyla gurur duyduğunu dile getiren Hancharov, şöyle konuştu:

“Mükemmel çabaları için takımıma teşekkür ediyorum. Gerçekçi olmak lazım. Berlin’e gitmek istiyoruz ama Türkiye, çok yüksek düzeyde bir lige sahip olan iyi bir voleybol ülkesi. Çok zor bir maç olacağının farkındayız. Terimizin son damlasına kadar mücadele edeceğiz.”

Toplantıya katılan Almanya Milli Takımı Antrenörü Giovanni de Almanya’da kendi seyircileri önünde oynamanın çok keyifli olduğunu belirterek, grup maçlarından çok tatmin olduğunu, çeyrek finalde de aynı mücadeleyi göstererek yarı finale çıkmak istediklerini kaydetti.

Hollanda Milli Takımı Antrenörü Gido Vermeulen ise genç bir takım olduklarını ifade ederek, şunları söyledi:

“İlk turda çok iyi iş çıkardık. Takımım, her maçta daha da tecrübe kazanıyor. Play-off’ta oynayacağımız Hırvatistan çok güçlü bir ekip ama aynı mücadeleyi gösterirsek kazancağımıza inanıyorum.”

Reklamlar