Etiketler

Türkiye Voleybol Federasyonu Asbaşkanı Mustafa Ekşi, “Federasyonumuz voleybola özel yatırım yapan Bursa’yı artık pilot il olarak belirledi” dedi.

Asbaşkan Mustafa Ekşi, Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin’i makamında ziyaret etti. Voleybola yapılan yatırımlar ile yeni proje ve çalışmaların ele alındığı ziyarette konuşan asbaşkan Mustafa Ekşi, sporun her branşında olduğu gibi voleybolda da önemli başarılara imza atan Bursa’yla gurur duyduklarını söyledi.

Nilüfer İlçesinde hizmete giren 5 bin kişilik Cengiz Göllü Voleybol Salonu’yla Bursa’nın çok önemli tesise kavuştuğunu vurgulayan asbaşkan Ekşi, Bursa’nın artık voleybol kenti olduğunu ve yapımı devam eden çok amaçlı spor salonu için Voleybol Federasyonu’yla bir protokol yapıldığına dikkat çekerken şunları söyledi:

“Federasyonumuz Bursa’yı artık pilot il olarak belirledi. Bu çerçevede çalışmalar, ortak bir şekilde sürdürülecek. İl Müdürümüze de voleybola verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz.”

Bursa İl Müdürü Süleyman Şahin ise Voleybol Federasyonu’ndan Türkiye’de yapılacak uluslararası müsabakalarda Bursa’ya öncelik vermesini istedi.

Reklamlar