Etiketler

Tokat Belediye ve Plevnespor Kulübü Başkanı Adnan Çiçek, “İnşallah bu sene Tokat Belediye Plevnespor, Acıbadem Erkekler Liginde beklediğimiz performansı gösterecek” dedi.

Çiçek, makamında düzenlediği basın toplantısında, Tokat Belediye Plevnespor’un yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğünü ve transfer çalışmalarında da son aşamaya geldiklerini söyledi.

Takım kadrosunda 12 sporcunun yer alacağını ve 2 transfer yapacaklarını belirten Çiçek, “Kolombiyalı smaçör Sergio Giantin ile ilgili transfer işlemleri bitti sayılır, Amerikalı bir orta alan oyuncusu ile de görüşüyoruz” dedi.

Tokat Belediye Plevnespor’un ligde tutunabilecek iyi bir takım oluşturduğunu vurgulayan Çiçek, şunları kaydetti:

“Amacımız ilk 7-8 takımın arasında olmak, bütün çalışmalarımızı buna göre yapıyoruz. İlk maçımızı Fenerbahçe ile Tokat’ta yapacağız. Sezon açılışı için de, bizim için de son derece iyi bir kura diyebilirim. Maçın sonucundan ziyade Fenerbahçe maçı ile sezona başlıyor olmamızı da bir avantaj olarak görüyorum. Bizim asıl amacımız kupa değil, lig. İnşallah bu sene Tokat Belediye Plevnespor, Acıbadem Erkekler Liginde beklediğimiz performansı gösterecek.”

Önceki yıllarda Tokat Belediye Plevnespor’un 2. Lige düşmesi sebebiyle seyirci kaybı yaşadıklarını söyleyen Çiçek, “Ümit ediyorum ki bu sene tekrar Acıbadem Erkekler Liginde, seyircimizin de desteğini alarak takımımız en iyi mücadeleyi verecektir. Önemli olan takımımızın Acıbadem Erkekler Liginde mücadele ediyor olması. Bütün voleybol severleri burada yapacağımız ilk maça bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Reklamlar