Etiketler

Her yıl Eylül ayı içerisinde düzenlenen “Barış Kupası” bu yıl altıncı yılını yaşıyor. Turnuvaya Ülkemizden Sarıyer Belediyespor ve Balıkesir Belediyespor, Romanya’ dan CMS Bükreş takımları davet edildi.

15 Eylül Pazartesi günü ev sahibi Çanakkale Belediyespor kendi tesislerinde misafir takımlara bir hoş geldin partisi düzenledi. Sıcak bir ortamda geçen barbekü partisinin ilerleyen dakikalarında başlayan ince yağmur geceye ayrı bir güzellik kattı. Geceye konuk takımların yanı sıra Çanakkale Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı DAĞ, Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü Spor Şube müdürü Dr. Firuz ERDİL, Uysal Market yönetim kurulu başkanı Süleyman UYSAL, Doğtaş Sosyal işler müdürü Doğan TÜRKMEN, maçları yönetecek hakem heyeti ve Çanakkale Belediyespor Yönetimi katıldılar.

Gecenin sonunda Çanakkale Belediyespor başkanı İsmet GÜNEŞHAN yaptığı konuşmada şunları söyledi :
“Artık geleneksel hale gelen barış kupasının bu yıl altıncısını düzenliyoruz. Önemli dostlukların pekiştiği turnuvaların artarak devam etmesi en büyük dileğimdir. Turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diliyorum. Ayrıca 2013 – 2014 sezonun tüm takımlara başarı getirmesi dileğimle hoş geldiniz.

Turnuva 16 Eylül Salı günü saat 16.00 da evsahibi Çanakkale Belediyespor Sarıyer Belediyespor maçı ile başlayacak. İkinci maç saat 18.00 de CMS Bükreş ile Balıkesir Belediyespor arasında oynanacak maç ile devam edecek.

İkinci gün saat 16.00 da Sarıyer Belediyespor ile Balıkesir Belediyespor saat 18.00 ise Çanakkale Belediyespor CMS Bükreş maçı ile devam edecek.

Son gün saat 13.00 de Sarıyer Belediyespor CMS Bükreş saat 15.00 de Çanakkale Belediyespor Balıkesir Belediyespor müsabakaları ile son bulacak. Turnuva sonunda tören yapılacak.

Reklamlar