Etiketler

Libya Voleybol Federasyonu Başkanı Adnan Abdalla Bekbak ve ekibi, Türkiye Voleybol Federasyonu İstanbul binasını ziyaret ederek, Başkan Özkan Mutlugil ile bir süre görüştü.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil tarafından ağırlanan Başkan Bekbak, Başkan Mutlugil´den TVF´nin vizyonu, misyonu, teşkilat yapısı, antrenör ve sporcu eğitimi, görev koşulları, ligler, hakemler, seminerler ve yönetim anlayışları hakkında ayrıntılı bilgi aldı. İstanbul´daki tesislerden oldukça etkilendiğini de belirten Başkan Bekbak, kendi takımlarının burada kamp yapmalarından çok memnun olacağını dile getirdi. Kısa bir süre önce başkanlığa seçilen Adnan Abdalla Bekbak, her türlü destek ve işbirliğine açık olduklarını belirtti. Başkan Özkan Mutlugil, TVF ve çalışmaları ile ilgili ayrıntılı bilgi vererek, kendilerini ağırlamaktan ötürü mutluluk duyduğunu ve iki federasyonun ileriki dönemde işbirliği yapmasından memnun olacağını belirtti. İki başkan, her iki kurumun çalışmaları hakkında sohbet etti ve bundan sonraki çalışmalar için birbirlerine başarılar dileyerek, iyi niyetlerini belirtti.

Başkan Bekbak, kendilerini ağırladığı için Başkan Özkan Mutlugil´e teşekkürlerini ileterek bir plaket takdim etti ve TVF Başkanı Özkan Mutlugil´i Libya´ya davet etti. Özkan Mutlugil de Libya Voleybol Federasyonu Başkanı´na bir hediye verdi.

Türkiye Voleybol Federasyonu´nun İstanbul ofisini ve Burhan Felek Voleybol Salonu´nu gezen Başkan Bekbak, gezinin ardından federasyon binasından ayrıldı.

https://i0.wp.com/tvf.org.tr/files/image/2013/9-Eylul/libyafederasyonuziyaret3.jpg

Reklamlar