Etiketler

Bu sezon Türkiye Deplasmanlı Bayanlar Voleybol 3. Liginde mücadele edecek olan Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü antrenman programını aksatmadan devam ettiriyor.

Bektaş Durmaz yönetimindeki kadroya yeni isimler dahil edilmeye devam ediliyor. Bölgesel Amatör Ligde mücadele etme düşüncesi ile çalışmalara başlayan yönetim, Deplasmanlı 3.Lige katılım kararının ardından ilk kurduğu kadrodan bazı isimlerle yolları ayırıp, yeni isimlerle anlaşıp kadrosunu alternatifi bol bir şekle sokmuştu.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Voleybol Takımlar Baş Antrenörü Bektaş Durmaz yaptığı açıklamada kadrolarına dahil ettikleri 3 ismi açıkladı. Takımın yeni transferler Ecesu Tuna ve Ezgi Arslan en son Kadıköy GSK Takımı kadrosunda bulunmakta idi, ikili Şişlispor ile de 2.Ligde forma giymişlerdi. Orta oyuncusu olarak görev yapan Ecesu Tuna 1993 doğumlu ve 1.80 boya sahip. Pasör mevkiinde görev yapan Ezgi Arslan ise 1994 doğumlu ve 1.70 boyunda. Takıma son dahil edilen isim ise Yağmur Demirhan. Konya Ermenek’ten transfer edilen genç oyuncu 1995 doğumlu ve 1.83 boya sahip,solak pasör çaprazı mevkiinde görev yapmakta.

“Çalışmalarımız heyecan ve belirlenen plan doğrultusunda devam etmekte. Kurduğumuz kadro ile Voleybol Camiasında oldukça fazla ses getireceğimize inanıyorum. Takıma nokta transferler yaptık,önümüzdeki haftadan itibaren hazırlık maçlarımızı da oynamaya başlayacağız. Salonumuzun tadilat çalışmaları devam ettiği için bir süre misafir salonlarda antrenmanlarımız yapılmaya devam edecek.” diye konuşan Durmaz, oldukça iddialı mesajlar vermekten geri durmadı.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ise yaptığı açıklamada A Bayan Voleybol Takımından oldukça umutlu olduklarını söylerken, ” Alınacak her başarı sonuç Beykoz İlçesinde genç kızlarımız için Voleybol sporunu daha da cazip kılacak, bundan şüphemiz yok. Transfer döneminde sıfırdan bir kadro oluşturduk, salonumuzdaki çalışmaların tamamlanması ile mükemmel bir tesise kavuşacağız.” şeklinde konuştu.

ECESU TUNA

EZGİ ARSLAN

YAĞMUR DEMİRHAN

Reklamlar