Etiketler

Acıbadem Bayanlar Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, 4-5 Ekim tarihlerinde Kanyon’da, 2013-2014 sezonunu tüm voleybolseverlerle birlikte açmaya hazırlanıyor.

Bu yıl ikincisi düzenlenen “Voleybol Kanyon’da” etkinliği süresince voleybolseverleri, takımla tanışma, imza günü, fotoğraf çekimleri, eğlenceli voleybol oyunları, turnuvalar, Tigers Yüz Boyama, Tigers Bandosu ve Virgin Radio DJ’leri ile eğlence ve neşe dolu aktiviteler bekliyor.

Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, 4-5 Ekim tarihlerinde “Voleybol Kanyon’da” etkinliğinde sporseverlerle buluşuyor. Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından da örnek gösterilen “Voleybol Kanyon’da” etkinliği ikinci kez düzenleniyor.

Türk spor tarihinde birçok ilke ve erişilmesi güç başarılara imza atan, Türk voleyboluna birbirinden değerli isimleri kazandıran “Bir Spor Efsanesi” Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, yeni sezon kadrosu ile Kanyon’da voleybolseverler ile yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

İki gün sürecek etkinlik boyunca; Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı ile tanışma, oyunculardan imza alma ve hatıra fotoğrafı çektirme, “Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı Teknik Direktörü Lorenzo Micelli Voleybol Öğretiyor”, “Neslihan Demir ve Esra Gümüş Kırıcı ile Takım Ol, Maç Yap” gibi unutulmayacak anlar ve deneyimler sporseverleri bekliyor. Virgin Radio DJ’leri eşliğinde “9-12 Yaş Mini Voleybol Turnuvası” ile “Top ve Saha Sizde Voleybol Turnuvası“, hem oynayanlara hem de izleyenlere voleybolun keyfini yaşatacak. “Hedefi Tuttur, Hediyeni Kazan!” ve “Sanal Voleybol” oyunları ile Tigers Yüz Boyama gibi etkinlikler ve sürpriz hediyelerle, voleybolun coşkusu ve tutkusu Eczacıbaşı ile voleybol salonlarından Kanyon’a taşınacak.

Eczacıbaşı VitrA taraftar grubu Tigers’ın neşeli bandosunun da eşlik edeceği, coşkulu iki günlük etkinlikte, Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, sporseverlere “TOP SİZDE!” diyecek.

“VOLEYBOL KANYON’DA” ETKİNLİĞİNDE NELER VAR?

“Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı İmza Etkinliği ve Hatıra Fotoğrafı”
Unutulmaz bir anınız olsun
(4 Ekim Cuma – 5 Ekim Cumartesi, 12:00-13:00)
Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, bu iki günde sporseverleri imza etkinliğine davet ediyor. İmza için özel hazırlanan posterlerine unutulmaz bir anı olarak hayran oldukları oyunculardan imza alma fırsatı sunuyor.

“Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı Teknik Direktörü Lorenzo Micelli
Voleybol Öğretiyor”
Dersimiz: Voleybol
Öğretmenimiz: Bir spor efsanesi takımın dünyaca ünlü antrenörü Lorenzo Micelli
(4 Ekim Cuma, 13:00-14:00)
Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı’nın dünyaca ünlü teknik direktörü Lorenzo Micelli gençlere voleybol öğretecek. Micelli, genç voleybolcularla çok değerli ipuçları paylaşacak, onları cesaretlendirecek… Pas, smaç, manşet, servis, top ve taktik gençlerde… Takımın Facebook sayfasında düzenlenecek yarışma ile 10 şanslı kişi bu etkinliğe katılma şansı elde edecek.

Neslihan Demir ve Esra Gümüş Kırıcı ile “Takım Ol, Maç Yap”
Türkiye’nin en iyi voleybolcularından Esra ve Neslihan ile aynı takımdasın…
(5 Ekim Cumartesi, 13:00-14:00)
Neslihan ve Esra ile «Takım ol, Maç yap» eşsiz bir deneyim… 4’e 4 maç keyfi voleybolun yıldızları ile yan yana, aynı takımdasın…
Sahadaki yerini almak için acele et… Yıldızlar seni bekliyor… ”Aslında Yıldız Sensin”

Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı Facebook sayfasında düzenlenecek yarışmada kazanan 6 kişi Esra ve Neslihan’ın takımlarında maç yapacak.

9-12 Yaş Mini Voleybol Turnuvası

Geleceğin şampiyonları sahada
(4 Ekim Cuma, 16:00-17:30 ve 5 Ekim Cumartesi, 14:00-16:00)
9-12 yaş aralığındaki çocukların voleybol heyecanı Voleybol Kanyon’da da yaşanacak. Alkışlar geleceğin şampiyonlarına…

“Top ve Saha Sizde Voleybol Turnuvası”
(4 Ekim Cuma, “Top ve Saha Sizde Voleybol Turnuvası” 17:30-19:00)
Takımını kur, «Top ve Saha Sizde» Voleybol Turnuvası’na katıl!…
Günün ve haftanın stresi voleybol coşkusuyla yer değiştirecek. Kısa, dinamik maçlar ve mücade Voleybol Kanyon’da… TOP ve SAHA sizi bekliyor…

“Hedefi Tuttur, Hediyeni Kazan” Oyunu 

(4 Ekim Cuma, 14:00-16:00 ve 5 Ekim Cumartesi, 16:00-18:00)
Duvarda 3 hedef…Hepsi birbirinden farklı. Hepsinde hediyeler saklı..
Pas, Smaç ya da Servis ile hedefi tutturan, hediyeyi de tutturacak…

Sanal Voleybol Oyunu
Dijital Dünya’da Dijital Voleybol da Kanyon’da…
(4 Ekim Cuma, 14:00-16:00 ve 5 Ekim Cumartesi, 16:00-18:00)
Bu sefer sahaya değil ekran karşısına davetlisin…
Rakibin kendinsin… Ekrandaki karakteri yönlendiren sensin, taktik sensin, hareket sensin, eğlence sensin, şampiyon sensin… Sanal Voleybol standı seni bekliyor… Ekrandaki heyecana ortak olmak için denemeye var mısın?

Virgin Radio DJ Performansı

Voleybol Kanyon’da Müzikleri ile de Konuşulacak.
Virgin Radio DJ’leri, müzikleri ile Voleybol Kanyon’da etkinliğine katılan herkesi coşturacak. Eczacıbaşı VitrA’lı voleybolcular, sevdikleri şarkıları Virgin Radio DJ’leri ile paylaşacak. Virgin Radio DJ’leri Voleybol Kanyon’da etkinliğinin dinamik ritmine eşlik edecek.

Tigers Standı
Renkleri turuncu-beyaz, tutkuları Eczacıbaşı… “Tigers” taraftarın adı…
Tigers standına gelen katılımcılar, taraftar grubuna katılarak kaplan desenli yüz boyama etkinliğine katılıyor ve eğlenceli bando ile çocuklarla birlikte eğlenip taraftar coşkusunu paylaşıyor.

Fotoğraf Etkinlikleri

Voleybol Kanyon’da da sporseverleri keyifli fotoğraf etkinlikleri bekliyor. Katılımcılar, özel hazırlanmış fotoğraf alanlarında, tek tek oyuncularla ya da takımla beraber interaktif fotoğraf çektirme şansını yakalıyor.


ETKİNLİK TAKVİMİ

4 Ekim, Cuma
12:00-13:00 Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı ile İmza Etkinliği ve Hatıra Fotoğrafı
13:00-14:00 Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı Teknik Direktörü Lorenzo Micelli,
Voleybol Öğretiyor
14:00-16:00 “Hedefi Tuttur, Hediyeni Kazan!” ve “Sanal Voleybol” Oyunları
16:00-17:30 9-12 Yaş Mini Voleybol Turnuvası – Virgin Radio DJ’leri Eşliğinde
17:30-19:00 “Top ve Saha Sizde” Voleybol Turnuvası Virgin Radio DJ’leri Eşliğinde

5 Ekim, Cumartesi
12:00-13:00 Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı ile İmza Etkinliği ve Hatıra Fotoğrafı
13:00-14:00 Neslihan Demir ve Esra Gümüş Kırıcı ile “Takım Ol, Maç Yap”
Virgin Radio DJ’leri Eşliğinde
14:00-16:00 9-12 Yaş Mini Voleybol Turnuvası – Virgin Radio DJ’leri Eşliğinde
16:00-18:00 “Hedefi Tuttur, Hediyeni Kazan!” ve “Sanal Voleybol” Oyunları

Etkinlik kapsamında; Eğlenceli Voleybol Oyunları, Turnuvalar, Tigers Yüz Boyama, Tigers Bandosu ve Virgin Radio DJ’leri Sizlerle…

BUio8MlCEAAhZmU

Reklamlar