Etiketler

CEV (Avrupa Voleybol Konfederasyonu), 20-29 Eylül 2013 tarihleri arasında Polonya ve Danimarka’da oynanacak olan 2013 CEV VELUX Voleybol Avrupa Şampiyonası sırasında “Fair Play. Volleyball Way.” ilkesi kapsamında VELUX Ace Yarışması’nın düzenleneceğini duyurdu.

(CEV haberi için tıklayın)

Bu yarışmanın amacı, turnuva sponsoru VELUX’u tanıtırken bir Avrupa alt yapı kulübüne yardımcı olmak ve dikkatleri CEV’in “Fair Play. Volleyball Way.” hareketine çekmektir.

Yarışmaya katılan kulüpler, CEV’in aşağıdaki centilmenlik esaslarına uygun olarak seçilirler:

–  kulüplerinde centilmence, dürüst ve temiz spor yaparlar
–  kendi çalışma bölgelerinde voleybolu yayar ve geliştirirler
–  etkin bir alt yapı çalışma grubuna sahiptirler

Turnuvaya katılan 16 Ulusal Federasyon kendi ülkelerinden en centilmen kulübü seçtiler, Türkiye’den ise ES Voleybol Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından bu yarışmaya aday gösterildi.

Böylece ES Voleybol bu yarışmada diğer 16 aday kulüp arasında Türkiye Voleybol Federasyonu’nu temsil edecek ve yarışma sonucunu da internet oylaması ile voleybolseverler belirleyecek.

VELUX Ace Yarışmasında ES Voleybol’u desteklemek için www.velux.com/win sayfasında Türkiye bayrağını tıklayıp “Vote”düğmesine basmak yeterli olacak. Eğer oy verme sayfasının üst kısmında yer alan bilgileri doldurursanız oy verenler arasında yapılacak çekiliş ile tercih ettiğiniz ülkenin bir maç formasını da kazanma şansınız var.

Kazanan kulüp 29 Eylül’de Kopenhag’da oynanacak olan Erkekler Avrupa Şampiyonası final maçı sırasında açıklanacak.

Reklamlar