Etiketler

Polonya Bayanlar Voleybol Ligi’nin yeni ekiplerinden Chemik Police yeni sezon hazırlıkları kapsamında gösteri karşılamasında Polonya Erkekler Voleybol Ligi ekiplerinden Zaksa ile karşı karşıya geldi.

Üç set üzerinden oynanan gösteri karşılaşmasında her iki takımda karışık olarak sahada yer aldı. (Erkek-bayan) İlk setin akıbeti hakkında bilgi verilmezken; ikinci sette ise Zaksa’da Agata Sawicka ve Lucie Muhlsteinova yer alırken; Chemik’te de Piotr Gacek ve Paweł Zagumny yer aldı. İkinci set 32-30 ev sahibi Chemik Police lehine sonuçlandı.

Üçüncü set her iki takımının isteği doğrultusunda 15 sayı üzerinden oynandı. Üçüncü sette takımlar tamamen karışık olarak sahada yer aldılar.

Zaksa; Dominik Witczak, Dominika Sobolska, Katarzyna Mróz, Agata Sawicka, Lucie Muhlsteinova, Wojciech Ferens, Jurij Gladyr, Grzegorz Pilarz; Chemik Police’te; Piotr Gacek, Paweł Zagumny, Dick Kooy, Małgorzata Glinka-Mogentale, Katarzyna Mróz, Justyna Raczyńska, Aleksandra Krzos, Ana Bjelica’dan oluşan oyunculardan oluştu.

Karşılaşmanın ardından da her iki takımın oyuncuları da müzik eşliğinde dans ettiler.

Fotoğraf: s-w-o.pl

Reklamlar