Etiketler

Dünyaca ünlü sporcuların  rol aldığı “Just Do It – Possibilities” isimli global reklam filmini yayınlayan Nike, bu kampanyanın bir parçası olarak Türkiye’ye özel hazırladığı “Just Do It” filmiyle gençleri hareket etmeye çağırıyor.

Türkiye’ye özel hazırlanmış “Just Do It” filmi, insan hareketlerinin nasıl etkiler yaratabileceğini anlatıyor. İstanbul’daki bir depoda çekilen film için yapımı yaklaşık 1 ay süren bir makine kullanıldı. Filmde rol alan profesyonel ve amatör sporcular “Hareket Matbaası” olarak adlandırılan sistemin parçası olarak film boyunca bisiklet, koşu, futbol, basketbol, kaykay, antrenman ve boks gibi sporları yaparak makinenin çeşitli poster baskıları yapmasını sağlıyorlar.

“Just Do It” filminde Didier Drogba, Burak Yılmaz, Gamze Bulut, Naz Aydemir, Engin Atsür, Birsel Vardarlı, Gökhan Saki ve Enes Ünal gibi ünlü sporcular yer alıyor. Nike Türkiye ayrıca, Just Do It kampanyası için kendi sosyal ağları aracılığıyla katılımcıları hareket etmeye teşvik eden spor etkinlikleri düzenleyecek.

Nike “Just Do It – Hareket Matbaası”

Reklamlar